Паралімпієць Черкащини гідно захищає честь області та країни на міжнародному турнірі

Національна паралімпійська збірна команда продовжує потужний наступ у кульовій стрільбі: у перші три дні змагань міжнародного  турніру, що проходить з 05 по 12 травня 2017 року в місті Ганновер, Німеччина,  у доробку українських стрілків – 9 високих нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі.   Змагання зібрали еліту паралімпійської кульової стрільби з усього світу – понад 140 спортсменів з 33 країн.

Від національної паралімпійської збірної команди України в змаганнях беруть участь 6 найсильніших стрілків України: Денисенко Олександр, Денисюк Олексій, Дорошенко Андрій, Ковальчук Василь, Ляху Ірина, Стоєв Юрій.

Міжнародний турнір з кульової стрільби – день за днем:

Перший день змагань: у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи (R6, клас SH1) команда у складі Денисенка Олександра, Дорошенка Андрія та Стоєва Юрія стала третьою.

Другий день змагань: справжній шквал нагород (!)- у вправі зі стрільби з малокаліберного пістолета на 25 метрів (Р3) Денисюк Олексій завоював золото, у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів (R9, клас SH2) Ковальчук Василь виборов золото, вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень (R7) Дорошенко Андрій став срібним призером, а команда у складі Денисенка Олександра, Дорошенка Андрія, Стоєва Юрія стала першою.

Третій день змагань: одразу дві медалі у Денисюка Олексія – золото у стрільбі з п‘ятизарядного пневматичного пістолета на 10 метрів (Р5) та бронза у стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 метрів (Р4).

Золото – у Ковальчука Василя у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи (R4, клас SH2)/

Срібло  – у команди у складі Денисенка Олександра,Дорошенка Андрія та Стоєва Юрія у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів лежачи (R3).

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України

Написати перший коментар

Залишити коментар