У Черкасах відбувся забіг за участі 1000 учасників (фото+відео)

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА спільно з Відділенням НОК України у Черкаській області з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету та проведення всесвітнього Олімпійського дня організовано забіг вулицями міста Черкас.

Участь у спортивному заході взяли голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, заступник міського голови міста Черкас Ігор Коломоєць, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та його заступник Катерина Коваленко, голова ВНОК України в Черкаській області Андрій Більда, начальник управління у справах сім’ї, молота спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Також участь у забігу взяли громадські організації фізкультурно-спортивного спрямування, дитячо-юнацькі спортивні школи, клуби здоров’я та жителі міста.

Загалом учасниками забігу стали близько тисячі чоловік.

Метою заходу є поширення ідей олімпізму, популяризації фізичної культури та спорту, олімпійського руху та пропаганда здорового способу життя.

Старт забігу дав олімпійський чемпіон з веслування на каное Андрій Хіміч.

«Вперше на такому заході виконую подібну важливу місію. Дуже приємно, що зібралося стільки учасників, адже спорт – це здоров’я, яке потрібно берегти», – говорить Андрій Хіміч.

'; } }); }); })(jQuery);

Учасники забігу отримали спеціальні футболки із написом «Олімпійський день», наліпки з номером та сертифікати учасника Олімпійського дня. Частина учасників була у футболках із написом «Україна – це Європа», які символізували, що до безвізу із Європою лишився лише один день. Відзначили за участь і спортивні школи та навчальні заклади Черкащини.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби управління у справах сім’ї, молоді та спору Черкаської ОДА та В НОК України в Черкаській області.

Фото: управління у справах сім’ї, молоді та спору Черкаської ОДА та В НОК України в Черкаській області
Відео: Катерини Коваленко

Написати перший коментар

Залишити коментар