Наталя Чепурна: “Я ще повністю не реалізувала себе як тренер, маю чим поділитися зі своїми учнями”

Наталія Чепурна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, переможниця Всесвітньої Універсіади – 2007, багаторазова призерка чемпіонатів Європи та України серед юніорів та дорослих.

Чепурна

Пані Наталія, Ви працювали заступником директора КДЮСШ №2 ЧМР 9 років а сьогодні повністю обрали спортивну кар’єру, що вас підштовхнуло на цей крок?

Заступник директора – це насамперед адміністративна посада, яка передбачає в основному, роботу з документами всієї спортивної школи. Тренерська діяльність – це робота з дітьми, спілкування. Я відчуваю, що я ще повністю не реалізувала себе як тренер, маю чим поділитися зі своїми учнями. Паралельно з цим я вважаю себе достатньо сильною спортсменкою, хочу змагатися і перемагати (себе, в основному). А часу в добі всього 24 години, тому настав момент, коли прийшлося вибирати, оскільки робити якісно все я вже не могла.

Сьогодні повноцінно повернувшись до спортивної кар’єри, розкажіть які задачі ставите перед собою?

Увійти до основного складу збірної команди України. Це можливо тільки після перемоги або призового місця на чемпіонаті України.

Ви 14 років працюєте тренером, як Вам вдається поєднувати власні тренування з тренерською роботою?

Мої тренування проходять зранку, потім обід, а потім – робота з дітьми. Активна спортивна та змагальна діяльність дуже допомагає у підготовці учнів, адже я маю необхідний досвід, який і передаю дітям. На своєму прикладі можу пояснити нюанси стрільби, показати, що і як робити під час тренування.

Додатковим стимулом для учнів є також перемога над тренером (Сміється).

Які Ваші найближчі змагання?

Літній чемпіонат України, що відбудеться 1-7.07.17 у Львові

кульова

Команда “ЧЕмпіон” зичить переможних пострілів Наталії на чемпіонаті України та реалізації поставлених цілей!

Написати перший коментар

Залишити коментар