На Черкащині для вихованців дитячого табору «Придніпровський» провели «Малі Олімпійські ігри»

Днями в дитячому таборі «Придніпровський», що в Золотоніському районі Черкаської області, розважалися на «Олімпійському літі».

Діти мали можливість випробувати свої сили у футболі, стрибках на скакалці, віджиманні, баскетболі, стрибках в довжину, качанні пресу та в обертанні обруча.

Відкриття ігор провели зі всіма олімпійськими почестями, естафетою олімпійського вогню та підняттям олімпійського прапору. Вихованці черкаської студії акробатики та танців продемонстрували свою майстерність під час виконання акробатичних спортивних номерів.

20227167_1944825995733692_1513448807_n

Під час церемонії відкриття «Малих Олімпійських ігор» представники відділення НОК України в Черкаській області вручили адміністрації закладу комплект спортивного інвентарю.

«Усі учасники від дорослих до найменших із великим задоволенням та посмішками на обличчі активно долучалися до участі у змаганнях», – говорять у відділенні НОК України в Черкаській області.

Спортивно-оздоровчий захід організували для дітей за сприяння відділення НОК України в Черкаській області, по завершенню  усі учасники отримали подарунки.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби ВНОК України в Черкаській області.

Написати перший коментар

Залишити коментар