Тренер Черкащини Олександр Ворона: “Обіцяю, битися будемо у кожному матчі”

У Словаччині триває чемпіонат Європи U18 у дивізіоні “А”.

Після минулорічного здобуття прописки в європейській еліті збірна України, під оружою черкасця – Олександра Ворони, намагається закріпитися у топовому дивізіоні.

Окрім наставника баскетбольної школи “Черкаських Мавп” клуб на чемпіонаті Європи представляє форвард – Дерис Бачурін.

У перший день турніру українці поступилися Італії 52:69, після чого навязали боротьбу іспанцям, однак, програли одному з фаворитів турніру в овертаймі – 74:82.

 У першій грі Бачурін здобув 5 очок та 3 підбирання, а другу провів без здобутих очок.

У день відпочинку на юніорському Євробаскеті головний тренер збірної України U18 Олександр Ворона дав коротке інтерв’ю.

Про перші матчі турніру: 

Про нашу першу гру із італійцями скажу, що для багатьох хлопців у нашій команді – це був перший матч такого серйозного рівня, адже чимало гравців нашої команди не грали раніше у збірних дивізіону А, та ще й настільки сильних, тому це певною мірою вплило як на характер гри так і на її результат. Особливо засмучували сумбурні дії у нападі. Ми одразу після того матчу зробили розбір польотів і вказали хлопцям на їхні помилки. У грі з Іспанією ми виглядали уже значно організованіше, хоча уникнути помилок не змогли. Іспанців ми уже перемагали цього літа, проте у них тоді не було у складі трьох гравців, які цього разу і зробили гру. Мабуть свою роль і відіграв і брак ігрового практики такого рівня у клубах і відсутність досвіду таких драматичних закінчень, все ж тримати концентрацію протягом усього матчу треба ще навчитися. Зараз у нашій групі представлені усі найсильніші баскетбольні школи нашого континенту.

Про матч з Сербією:

Зараз ми теж провели тренування, зробили скаутінг з розбором збірної Сербії, що порадувало мене як тренера, що після цього хлопці підійшли до мене і попросили повну версію гри Сербія – Італія і разом усією командою дивилися його. Увечері у нас буде ще одне заняття по відео. У матчі із сербами у нас буде більш широка ротація ніж у попередніх поєдинках. Я завжди граю лише на перемогу, про це саме кажу щоразу хлопцям. Теоретично великого турнірного значення завтрашній матч не має, але треба грати лише на перемогу, а там на кого б ми не попали турки чи росіяни – суперник усе одно буде важким, їхня група також грає у нашому місті, тому ми бачили і тих, і тих, з росіянами ми також перетиналися під час тренувальних матчів. В цілому скажу, що головний наш суперник – ми самі, як тільки ми розберемося із цим, я гадаю, з’являться результати. Формат турніру такий що дуже важливі 4 і 5 гра. Зараз команда вмотивована і готова битися, кожен з гравців бажає зробити свій посильний внесок у командний успіх. Сьогодні на тренуванні. Ми помітили, що гіркоти від поразки у овертаймі уже ніхто не відчуває, усі працюють задля майбутнього і це добре, адже не така страшна сама поразка, як психологічний занепад після неї.

До речі, нас тут гаряче підтримують, адже до Пієштани приїхали батьки декого з хлопців, це приємно, так що битися ми будемо у кожній грі.

Про це ЧЕмпіон дізнався з сайту «Черкаських мавп»

Написати перший коментар

Залишити коментар