У Шполі провели марафон з бігу по шосе

XI обласний марафон з бігу по шосе з нагоди відзначення пам’яті Івана Чернявського – чемпіона Європи, учасника Олімпійських ігор 1956 року у м. Мельбурні днями організували у Шполі (Черкаська область).

Цьогоріч до марафону долучилися представники Франції, жителі Шполянського району, гості з міст Умань, Черкаси, Рівне, спортсмени КЛБ “Ритм”, керівник Шполянського району – голова райдержадміністрації Володимир Потапенко.

Пробіг відбувся за трьома дистанціями: 1,5 км вулицями Шполи, 5 км від с. Скотареве до с. Товмач та 20 кілометрів від м. Шпола до с. Товмач.

Найстаршими учасниками пробігу в цей день були Юрій Воробйов – 84 роки, Анатолій Тєлєгін – 79 та Ніна Банних -78.

Чемпіонами пробігу стали Володимир Корнієнко та Ірина Михальченко на дистанції 5 км та Олександр Нагорський – на 20 км.

IMG_1683

Переможців та призерів нагородили медалями та грамотами. Нагородження провели начальник відділу спорту Шполянської райдержадміністрації Олександр Бурлака, голова КЛБ “Ритм” Юрій Воробйов та сільський голова с. Товмач Сергій Коваль. Не залишились без призів і інші учасники. Їх нагородили медалями та грамотами, продуктовими наборами за участь у змаганні. Відділення НОК України в Черкаській області відзначило учасників футболками з олімпійською символікою та олімпійською літературою.

Голова сільської ради с. Товмач Сергій Коваль висловив щиру подяку гостю з Франції Фредеріку Шавіні та всім іншим співорганізаторам за спонсорську допомогу в проведенні пробігу.

Захід організовано за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», клубу любителів бігу «Ритм».

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби ВНОК України в Черкаській області

Написати перший коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.

*