Спортсменів Черкас відзначать пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси»

На сесії Черкаської міської ради депутати ухвалили рішення щодо нагородження пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси»  славетних черкаських спортсменів Пустовіта Віктора Миколайовича, Дорошенка Олександра Володимировича, Данилюка Романа Тарасовича, Кулика Миколи  Володимировича, про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

За вагомий особистий внесок у розвиток  дефлімпійських видів спорту в м. Черкаси та Україні, популяризацію м. Черкаси та Української держави на міжнародному рівні,   пропаганду розвитку фізичної культури  та спорту серед людей з обмеженими можливостями, високий патріотизм, активну громадянську позицію пропонується нагородити пам’ятним знаком Черкаської  міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня Пустовіта Віктора Миколайовича, срібного призера ХХІІІ (2017 рік) та ХХІІ (2013 рік)    Дефлімпійських ігор із футболу, бронзового призера чемпіонату світу  2012 року, срібного призера чемпіонату Європи  2011 року, Майстра спорту України міжнародного класу,  спортсмена-інструктора штатної збірної команди України з футболу серед спортсменів із вадами слуху, вихованця Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної   школи для інвалідів.

Пустовіт

За вагомий особистий внесок у популяризацію занять легкою атлетикою в м. Черкаси та Україні, підвищення спортивного іміджу м. Черкаси та Української держави на міжнародному рівні,  пропаганду розвитку фізичної культури та спорту серед людей з обмеженими можливостями, високий патріотизм, активну громадянську позицію  пропонується нагородити пам’ятним знаком   Черкаської міської ради «За заслуги перед  містом Черкаси» ІІ ступеня  Данилюка Романа Тарасовича, срібного призера чемпіонату світу 2017 року   (Великобританія) зі штовхання ядра, чемпіона та рекордсмена чемпіонату світу 2015 року (Катар) у штовханні ядра, бронзового призера Паралімпійських ігор 2016 року (Бразилія),  Майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, спортсмена-інструктора  штатної збірної України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами зору.

Данилюк-1024x768

За вагомий особистий внесок у розвиток  дефлімпійських видів  спорту в м. Черкаси та Україні, популяризацію м. Черкаси та Української  держави на міжнародному рівні,   пропаганду розвитку фізичної культури  та спорту серед людей з обмеженими можливостями, високий патріотизм, активну громадянську позицію пропонується нагородити пам’ятним знаком Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня Кулика Миколу Володимировича, срібного призера ХХІІІ (2017 рік) літніх Дефлімпійських ігор із легкої атлетики (естафета 4х400 м),  що відбувся в м. Самсун (Туреччина), неодноразового переможця та призера національних та міжнародних змагань.  чемпіона та призера чемпіонату Європи 2012 року,  чемпіона чемпіонату світу  2012 року, чемпіона та рекордсмена  (естафета 4х100 м) та бронзового призера (з бігу на 400 м з бар’єрами)  чемпіонату Європи 2015 року, чемпіона (естафета 4х100 м) та бронзового  призера (з бігу на 400 м з бар’єрами) чемпіонату світу 2016 року, заслуженого майстра спорту України.

Кулик Микола

За вагомий особистий внесок у популяризацію занять легкою  атлетикою в м. Черкаси та Україні, підвищення спортивного іміджу м. Черкаси та Української держави на міжнародному рівні, пропаганду розвитку фізичної культури та спорту серед людей з обмеженими можливостями, високий  патріотизм, активну громадянську позицію пропонується нагородити пам’ятним знаком   Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІІ ступеня, Дорошенка Олександра Володимировича, бронзового призера чемпіонату світу 2017 року (Великобританія) у метанні спису, багаторазового рекордсмена України, Європи, світу, Паралімпійських ігор зі штовхання ядра, рекордсмена світу в метанні списа, заслуженого майстра спорту України, спортсмена-інструктора штатної збірної України з легкої атлетики серед спортсменів   із ураженням опорно-рухомого апарату з 2001 року.

Дорошенко-Олександр

Нагородження пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» передбачає

  • І ступеня виплату грошової премії  у сумі 25 прожиткових мінімумів для  працездатних осіб,  що становить  42,1 тис. грн.
  • ІІ ступеня – 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить   25,26 тис. грн.
  • ІІІ ступеня – 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить  16,84 тис. грн.

Нагороджені отримають відповідні посвідчення. Також їх фотопортрети будуть розміщено в Галереї слави міста Черкаси.

Написати перший коментар

Залишити коментар