Паралімпійців Черкащини відзначено знаком міської ради «За заслуги перед містом Черкаси»

Днями у приміщенні Черкаської міської ради пам’ятними знаками «За заслуги перед містом Черкаси» черкаських паралімпійців, які на всеукраїнських змаганнях гідно захистили честь рідного краю.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток дефлімпійських видів спорту в Черкасах та Україні, популяризацію м. Черкаси та Української держави на міжнародному рівні, пропаганду розвитку фізичної культури та спорту серед людей з обмеженими можливостями, високий патріотизм, активну громадянську позицію:

пам’ятним знаком Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня нагороджено:

  • Пустовіта Віктора Миколайовича, срібного призера ХХІІІ (2017 рік) та ХХІІ (2013 рік) Дефлімпійських ігор із футболу, бронзового призера чемпіонату світу 2012 року, срібного призера чемпіонату Європи 2011 року, Майстра спорту України міжнародного класу, спортсмена-інструктора штатної збірної команди України з футболу серед спортсменів із вадами слуху з 2012 року, вихованця Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів.

Пустовіт

пам’ятним знаком Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня нагороджено:

  • Кулика Миколу Володимировича, срібного призера ХХІІІ (2017 рік) літніх Дефлімпійських ігор із легкої атлетики (естафета 4х400 м), що відбулися в м. Самсун (Туреччина), неодноразового переможця та призера національних та міжнародних змагань. чемпіона та призера чемпіонату Європи 2012 року, чемпіона чемпіонату світу 2012 року, чемпіона та рекордсмена (естафета 4х100 м) та бронзового призера (з бігу на 400 м з бар’єрами) чемпіонату Європи 2015 року, чемпіона (естафета 4х100 м) та бронзового призера (з бігу на 400 м з бар’єрами) чемпіонату світу 2016 року, заслуженого майстра спорту України, спортсмена-інструктора штатної збірної України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами слуху з 2007 року.

Кулик Микола

пам’ятним знаком Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня нагороджено:

  • Данилюка Романа Тарасовича, срібного призера чемпіонату світу 2017 року (Великобританія) у штовхання ядра, чемпіона та рекордсмена світу 2015 року (Катар) у штовханні ядра, бронзового призера Паралімпійських ігор 2016 року (Бразилія), Майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, спортсмена-інструктора штатної збірної України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами зору з 2015 року.

Данилюк-1024x768

пам’ятним знаком Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІІ ступеня нагороджено:

  • Дорошенка Олександра Володимировича, бронзового призера чемпіонату світу 2017 року (Великобританія) у метанні списа, багаторазового рекордсмена України, Європи, світу, Паралімпійських ігор зі штовхання ядра, рекордсмена світу в метанні списа, заслуженого майстра спорту України, спортсмена-інструктора штатної збірної України з легкої атлетики серед спортсменів із ураженням опорно-рухомого апарату з 2001 року

Дорошенко-Олександр

Як повідомили в Черкаській міській раді, нині виготовляються фотопортрети спортсменів для розміщення їх у галереї пошани у холі Черкаської міської ради.

Тоді як кошти у розмірі 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 25 260 грн. за нагороду ІІ ступеня та ІІІ ступеня – 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 16 840 грн. нагородженим уже виплачено.

Про це ЧЕмпіон дізнався з сайту Черкаської міської ради

Написати перший коментар

Залишити коментар