Черкаський триатлет Олексій Сюткін: «Сподіваюся, що зекономив себе на 2018 рік»

Сезон, що минає, черкаський триатлет Олексій Сюткін навряд чи може занести собі в актив. Він і надалі залишається серед когорти найсильніших, однак для закріплення власних амбіцій не вистачає стабільного результату – перш за все, на міжнародній арені. Ми поговорили с черкасцем – про те, що було, що є, і як буде.

«Сезон, що минає, я вважаю, був посереднім, – зізнається Олексій. – Нічого особливого не вдалося показати, мене мучили травми практично весь сезон. Сильне запалення підошв обох ніг не давало мені змоги нормально працювати. Але я у всьому вбачаю позитив – все ж таки, це досвід гірких спроб та помилок… У підсумку, мені так і не вдалося вийти на рівень функціональної готовності навіть минулого року, не те щоб прогресувати… Але все, що не робиться, – на краще. Можливо, таким чином я зекономлю себе на сезон наступний».

За словами Сюткіна, наступний сезон стане стратегічно важливим для нього в плані набору залікових балів на олімпійську кваліфікацію. Тож, підготуватися до нього потрібно, як слід.

«Перші півтора місяці я працюватиму в Україні, хочу якомога більше плавати. Ну а згодом, після завершення цієї роботи, планую поїхати на збір на Кіпр, після чого – Іспанія. На Піренеях відбудуться мої перші старти, однак це буде не більш як розстартовка. Після цього по плану – повернення в Україну, де цілком і повністю сконцентруюся на домашньому етапі Кубка Європи, що відбудеться в Дніпрі. Ну а потім, звісно, – чемпіонати Європи з триатлону й акватлону, виступи на етапах Кубка світу для набору очок до олімпійського рейтингу».

За словами спортсмена, у 2018 році головний акцент у підготовці він робитиме на біг та вело. Додамо, що співвітчизники Олексія Сюткіна – українські триатлети Єгор Мартиненко та Анна Абдулова – працюють на зборі в Каліфорнії.

19399729_10213447380043021_2435310241769789536_n

Про це ЧЕмпіон дізнався з сайту http://triathlon.org.ua

Написати перший коментар

Залишити коментар