Обласні федерації з видів спорту напрацьовували стратегічні напрямки розвитку спорту на Черкащині

Сьогодні актова зала обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради зібрала 34 представники федерацій з видів спорту, а також керівників обласних «Іваспорт», ДЮСШ для інвалідів, «Спорт для всіх», ОСДЮСШОР та ШВСМ, очільників обласних фізкультурно-спортивних товариств «Спартак», «Колос», «Динамо» та директорів підпорядкованих ним ДЮСШ.

DSC_3884

Захід відбувся за участі заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максима Зеленського, його заступника Катерини Коваленко та голови В НОК України в Черкаській області Андрія Більди.

«Результати роботи кожної федерації з видів спорту, кількість зароблених балів та вартість одного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА надасть після узгодження з профільним Міністерством та відповідними федераціями з видів спорту.

А зараз хочу звернути Вашу увагу, що сьогодні однією із важливих задач роботи обласної влади у реалізації державної політики в галузі фізичної культури та спорту є формування резерву до збірної команди України, забезпечення підготовки та участі спортсменів області у змаганнях державного рівня, а також покращення матеріально-технічної складової спортивної підготовки.

Щодо підтримки спортсменів, то від начальника управління отримав звернення щодо збільшення суми обласних стипендій з двох тисяч до п’яти. Сьогодні працюю над вирішення цього питання, а вже завтра ми зустрінемося разом з членами комісії для визначення обласних стипендіатів на 2018 рік», – відмітив заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.

Про перші підсумки 2017 спортивного року присутнім розповів начальник управління Максим Зеленський.

????????????????????????????????????

Після чого очільники федерацій з видів спорту висловили своє бачення щодо стратегії розвитку спорту в області.

????????????????????????????????????

Одним із найвагоміших аспектів розвитку галузі, за пропозиціями керівників федерацій, є покращення спортивного інвентарю та обладнання, забезпечення гідними умовами для проведення навчально-тренувальних занять, придбання персонального екіпірування, участь у змаганнях усіх рівнів і відповідної підготовки до них.

Стратегічні напрямки і стратегія в цілому буде напрацьовуватися у січні та лютому 2018 року після чого її буде публічно представлено громаді.

Написати перший коментар

Залишити коментар