Черкаські спортсменки здобули нагороди всеукраїнського турніру із сучасних танців

Титул чемпіонів України із сучасних танців здобули у сольних та дуетних виступах Яремчук Дарина, Сухенко Вікторія та Кузьменко Анна – вихованки Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.

Масштабні змагання зібрали у Харкові майже 4 тисячі юних танцівників із різних куточків України, які продемонстрували свою хореографічну майстерність у різноманітних танцювальних стилях та напрямах. Ці змагання є відбірковими на чемпіонат світу із сучасного танцювального спорту, що відбудеться цього року у Хорватії.

Вихованці талановитої «Вікторії» багаторазово сходили на п’єдестал пошани. Також титул чемпіонів України у стилі «диско» та «вільна танцювальна категорія» здобула команда у складі Сухенко Вікторії, Яремчук Дарини, Мисан Аліни, Франка Романа, Матковської Вікторії, Булищенко Анни та Хоміч Анастасії.

Про це ЧЕмпіон дізнався від » позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради

Написати перший коментар

Залишити коментар