На Канівщині пройшла Спартакіада сіл

З нагоди річниці визволення від фашистських загарбників 17 лютого 2018 року в Таганчанській загальноосвітній  школі відбулася щорічна традиційна зимова спартакіада серед колективів фізкультури.

На урочистій лінійці учасників змагань привітали голова Канівської районної ради Олег Лактіонов та Таганчанський сільський голова Олександр Пождема, які побажали удачі та спортивних перемог.

У змаганнях взяли участь 8 команд з сіл Бобриця, Межиріч, Мельники, Таганча, Козарівка, команда с. Ліпляве (Ліплявська ОТГ) та команди зі Степанецької ОТГ –  села Степанці та Мартинівка.

Спартакіада проводилася з таких видів спорту, як стрільба з гвинтівки, шашки, дартс, кидки м’яча в баскетбольне кільце, піднімання гирі, перетягування канату, змагання з волейболу серед дівчат. Найбільш видовнішими та захоплюючими видами програми стали змагання з перетягування канату та волейболу серед дівчат.

Перше загальнокомандне місце третій рік поспіль здобула команда Бобрицької сільської ради, другу сходинку посіла команда Межиріцької сільської ради, з «бронзою» завершила змагання команда Таганчанської сільської ради.

Усі переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти, медалі, а учасники, які виороли «золото» в особистих та командних змаганнях отримали подарунки від депутата Черкаської обласної ради О. Коваленка.

Про це ЧЕмпіон дізнався від Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»

Написати перший коментар

Залишити коментар