У Каневі відбувся чемпіонат Черкаської області з волейболу серед дівочих команд

Чемпіонат Черкаської області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н. приймали канівські ЗОШ №1 та №4 у цю суботу, 30 березня 2018 року.

На змагання прибули 7 команд: з Черкас, Лисянки, дві команди з м. Тальне, ДЮСШ «Колос» Канівського району, ДВК «Вікторія» м. Канів, ДЮСШ-міськво м. Канів.

За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи.  У фінал вийшли команди Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» м. Канів, м. Черкаси та ДЮСШ-міськво м. Канів.

У фінальних іграх місця розподілились наступним чином: четверте місце посіла команда Канівської районної ДЮСШ «Колос» (тренер Наталія Кузнєцова), третє місце у команди ДЮСШ-міськво м. Канів, друге місце вибороли черкащанки, перше місце посіла команда ДВК “Вікторія” з м. Канів (тренери Андрій Бурхацький та Наталія Кузнєцова).

Изображение 027

Змагання обслуговувала команда суддів у складі: Олексій Кузнєцов, Андрій Бурхацький, Георгій Кривіцький та вихованка Канівської районної ДЮСШ «Колос» Галушка Галина.

Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Захід відбувся за організаторської підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби Канівської районної ДЮСШ “Колос”

Написати перший коментар

Залишити коментар