У Черкасах визначали кращих у спорті з собаками

Юні кінологи позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради вдало виступили на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з кінологічного спорту.

Змагання відбулися на спортивному майданчику Черкаської обласної Федерації кінологічного спорту.

8 спортсменів Центру, разом із дорослими кінологами, змагалися за програмою двоборства (кані – крос + смуга перешкод) та у багатоборстві з аджиліті.

На трасах змагань з аджиліті п’ятеро вихованців здобули призові місця. Онищенко Ніка разом із таксою на ім’я Джесі перемогла на трасі «дебют», Зайцева Настя з хаскі посіла III місце. На трасах «стандарт + джампінг» кінологічна пара Мережко Анни та джек-рассел-тер’єра Джекі посіла перше місце, а Котолуп Сергій з безпородною Діною були другими. На трасах «снукер + гемблерс» Скалько Ксенія з таксою Ніколь були третіми. У змаганнях з двоборства Майнич Марина з безпородною собакою Жулею посіла II місце у групі серед жінок.

Стабільно пробігли зі своїми чотирилапими спортсменами всі 4 траси Мережко Анна та Котолуп Сергій, які в сумі багатоборства посіли  II та III призові місця.

Підготовкою спортсменів до змагань здійснює – Олександр Толстоп’ят.

Про це ЧЕмпіон дізнався від позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради

Написати перший коментар

Залишити коментар