Про здобутки спортсменів Черкащини говорили на прес-конференції

Про вагомі здобутки у галузі черкаського спорту, досягнення спортсменів на змаганнях національного рівня, їхні потреби й плани на майбутнє говорили на прес-конференції, що відбулася вчора у прес-центрі «Нової Доби», інформує власний кореспондент видання.

Так, заступниця начальника управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, майстер спорту України Катерина Коваленко наголосила, що на сьогодні Черкаська ОДА та управління основні свої зусилля спрямовує на покращення умов, в яких перебувають спортсмени, коли представляють область на будь-яких змаганнях, а також мають у планах проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів та розвиток боксу на Черкащині.

Черкаські спортсмени гідно представляють область на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Водночас тренер-викладач з академічного веслування КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської області, заслужений тренер України Михайло Гуленко розповів про участь черкаських спортсменів у Всеукраїнських змаганнях з веслування серед молоді до 23 років:

– На цих змаганнях наші спортсмени виступили гідно. «Двійка» парна стала чемпіонами України, «одиночник» посів третє місце і в складі збірних команд Іван Тищенко здобув у парній «четвірці» срібну нагороду, а Андрій Сазонов і Дмитро Краснюк – бронзові. Плани на наступне змагання – парна «двійка» відстоюватиме свої позиції на особистому чемпіонаті, щоб згодом взяти участь у чемпіонаті Європи серед молоді до 23-х років, який відбудеться в кінці літа, а Іван Тищенко тренерською радою та НОКівським комітетом був затверджений для участі в юнацьких Олімпійських іграх. У нас є ліцензія, і два спортсмени виборюватимуть це право. Тому їх посадили в один екіпаж і це право вони виборюватимуть на чемпіонаті в Чехії, після чого буде відбір у місті Києві при участі НОК, допінгових служб. Один поїде на юнацькі ігри, інший буде запасний, – наголосив тренер.

36188186_2079717268754585_8363442596906795008_n

За його словами, єдина проблема спортсменів-веслувальників – дороговартісний інвентар, що коштує близько 8 тисяч євро (така ціна «одиночки»). Спортсмени сподіваються, що зможуть позичити у сусідніх областей або ж знайдуть необхідні гроші для його придбання.

Черкаські спортсмени гідно представляють область на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. А самі спортсмени відділення ШВСМ із академічного веслування Іван Тищенко, Дмитро Краснюк та Андрій Сазонов, розповіли про труднощі боротьби на водних доріжках та про свої здобутки на змаганнях чемпіонату України з академічного веслування серед молоді до 23 років, що відбувся з 15 по 17 червня в столиці.

– Нині всі сили покладаємо для підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться в Чехії. Дистанція складатиме 2 000 метрів, – зауважив Іван Тищенко.

– На попередніх змаганнях ми виконали нормативи на майстрів спорту. Проте це далеко не кінцева мета, потрібно рухатися далі, адже майстер спорту – це проміжний етап. Основні наші конкуренти сьогодні – Київ і Дніпро, – говорить Андрій Сазонов.

Черкаські спортсмени гідно представляють область на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. На заході була присутня і директорка ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧО ФСТ «Україна» Лідія Ленська. Вона розповіла про здобутки спортсменів у спортивній гімнастиці, зазначивши, що спортсмени Черкаської області виборюють нагороди міжнародних змагань та мають високий рівень спортивної підготовки.

– Нині пишаємося тим, що Назар Чепурний, черкаський гімнаст, майстер спорту і вихованець ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧО ФСТ «Україна», цьогоріч представляв Черкащину у низці міжнародних змаганнях у Казахстані, Латвії, отримав Кубок Стелли Захарової, став дворазовим чемпіоном України серед юнаків, чемпіоном Всеукраїнської гімназіади олімпіади, привіз три нагороди зі Всесвітньої гімназіади, яка була в Марокко, і ось у Баку виборов ліцензію на участь в ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх, – наголосила Лідія Ленська. – Сьогодні також 8 вихованців ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧО ФСТ «Україна» входять до складу національної збірної команди України, також до молодіжного чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики готуються спортсмени Дмитро Шишко та Ілля Ковтун, – зазначила Лідія Ленська.

36176143_2079717515421227_4656670771446284288_n

Про це ЧЕмпіон дізнався від Нової Доби

Написати перший коментар

Залишити коментар