Черкаський спортсмен здобув перемогу на етапі Суперкубка з кільцевих автоперегонів

Днями завершився четвертий етап Суперкубка Італії з кільцевих автоперегонів.

Приймала змагання легендарна траса Імола, названа в честь братів Ферарі. Позмагатися за перемогу зібралися гонщики зі всього світу – загалом 78 учасників.

Участь у змаганнях взяв і черкащанин Павло Копилець разом із киянами Андрієм Кругликом, Сергієм Кравцем та Антоном Поляничко. Вони змагалися в класі автомобілів з об’ємом двигуна до 1.6 л, перегони проходили на авто «Форд Фієста».

38142786_1780533025359649_5495403585715830784_o

Українські гонщики взяли участь у двох автоперегонах, в кожному заїзді пілоти екіпажу змінювалися. Так, в першій гонці дистанцію долали Андрій Круглик та Антон Поляничко, в другій – Павло Копилець та Сергій Кравець. Екіпажі в обох перегонах здобули перше і третє місця відповідно. Таким чином представник Черкащини Павло Копилець здобув перемогу в автоперегонах, екіпажі ж набрали однакову кількість очок.

Як зазначає Павло Копилець, на цьому етапі Суперкубка Італії українські екіпажі набрали найбільшу кількість балів, порівняно із іншими учасниками. На попередніх етапах посідали другі та треті місця.

Суперкубок Італії з кільцевих перегонів складається із 7 етапів. Останній відбудеться наприкінці жовтня в Мілані. Тоді й визначиться володар Суперкубка.

Нагадаємо, минулого року команда Павла Копильця виборола «бронзу» цих змагань з автоперегонів.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби відділення НОК України в Черкаській області

Написати перший коментар

Залишити коментар