Коронавірус в «Ріал-Мадриді»

real-korona

Ще з першої хвилі футболісти «Реал Мадриду» надають допомогу. Члени команди активно контактують та консультуються з експертами у всіх областях з метою забезпечення того, щоб фінансова допомога надходила туди де потрібна і найбільш продуктивна.

Нещодавно в Іспанії стався новий вибух корона вірусної інфекції. 28 липня стало відомо, що нападник «Ріалу» Маріано Діас заразився COVID-19 (із офіційного сайту мадридського клубу).

Діас перейшов до «Ріалу» влітку 2018 року з французького «Ліону». В нинішньому сезоні брав участь у п’яти матчах чемпіонату Іспанії, в котрих став автором одного забитого м’яча, та отримав жовту картку. Його контракт з «Ріалом» дійсний до літа 2023 року.

Футболіст здав тестування, яке підтвердило його зараження корона вірусом. Зараз він знаходиться вдома на самоізоляції, та не відвідує тренування. Відомо, що його почуття є задовільним. Так М.Діас коментує своє самопочуття: «Зараз я знаходжусь вдома на карантині, але сподіваюсь, що дуже скоро повернусь до нормального ритму життя, та приєднаюся до своїх партнерів по команді»

За інформацією ЗМІ, Діас не буде брати участь у відповідному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті», котрий відбудеться 7 серпня 2020 року.

Нагадаємо, що навесні у віці 76 років від корона вірусу помер колишній президент «Ріалу» Лоренсо Санс. Він був президентом «Ріал Мадриду» з 1995 по 2000 роки. Під його керівництвом клуб два рази ставав переможцем Ліги чемпіонів в 1998 та 2000 роках.

Також у березні 2020 року команда вже знаходилася на карантині. На ізоляцію и припинення тренувань були направлені гравці не тільки футбольної, але й баскетбольної команди «Ріалу». Це трапилось після того як у одного з гравців баскетбольної команди (Трея Томпкинса) виявили позитивний тест на COVID-19. Матчі були перенесені, команда знаходилась на ізоляції, їм було рекомендовано тренуватися самотужки , на скільки це можливо, щоб не втратити форму.

14 червня після великої перерви відбувся перший матч «Ріал Мадриду»

Написати перший коментар

Залишити коментар