"Шахтар" цікавиться 22-рiчним японським півзахисником Рицу Доан

рицу доан

Японський півзахисник ПСВ Ріцу Доан може з часом виявитися в «Шахтарі» i продовжить свою кар'єру в Українi . Стало відомо, що донецький клуб "Шахтар" претендує на підписання 22-річного хавбека. Відзначимо, що Доан перейшов в ПСВ влітку 2019-го року за 7,5 мільйона євро. Також , є iнформацiя, що «Шахтар» не вперше цікавиться цим іграком. В 2018-му роцi, коли японський півзахисник грав за Гронинген, "Шахтер" вже розглядав питання щодо його гри в команді.

Сам Рицу Доан народився 16 червня 1998 року, в Амагасаки, Японія. Японський футболіст є півзахисником нідерландського клубу ПСВ і входить до національної збірної Японії.

Поговоримо трохи про клубну кар'єру ігрока. Доан починав він свій футбольний шлях у Японії у клубі «Гамба Осака», де зробив перші кроки у дорослому футболі. Рицу Доан займався в академії з 13 років. Лiтом на початку червня 2015 року дебютував в Джей-лізі в поєдинку проти «Касима Антлерс». Тодi вiн вийшов на заміну на 90-й хвилині замість Сю Курата . Всього в дебютному сезоні провів дві зустрічі. У сезоні 2017 року став гравцем основного складу. 23 червня того ж року був відданий в оренду в нідерландський клуб «Гронінген». Який до речі свого часу знайшов Луїса Суареса, який грає за Барселону! Гронінген у свою чергу купивши гравця за 1.7 млн євро вже через рік продав його у гранд голландського футболу ПСВ Ейндховен! Минув рік і тепер за цим гравцем слідкують більш імениті клуби. Тож у гірників є солідна конкуренція у вигляді клубів московські ЦСКА і "Спартак", а також англійський "Саутгемптон". Де до речі фінансово вони можуть задовольнити апетити гравця, але можливість грати Шахтаря у груповому етапі ЛЧ дає більше шансів отримати гравця! З часом якого можна буде продати за більшу ціну, як вже неодноразово гірники це робили!

Вже 11 вересня 2018 року Рицу Доан дебютував у національній збірній Японії в товариському матчі з командою Коста-Ріки. У грудні 2018 року був включений в заявку на Кубок Азії 2019. 9 січня в першому матчі групового етапу проти Туркменії відзначився голом на 71 хвилині гри, зробивши рахунок 3: 1. У підсумку збірна Японії завдяки ньому здобула перемогу 3: 2. У чверть фінальному матчі проти збірної В'єтнаму, на 57-й хвилині забив єдиний гол з пенальті, який вивів Японію в півфінал турніру.

Отже цей гравець може урізноманітнити півзахисті гірників, гравець може зіграти як з права так і зліва! Так як у 2018 році Рицу Доан дебютував за збірну своєї батьківщини Японію, а також на кубку Азії, він має гарний досвід гравця ігор на вищому рівні.Тим паче голландська школа уміє працювати з молоддю.