«Динамо» дізналося суперників у кваліфікації Ліги чемпіонів-2020/2021

dinamo-diznalosya-supernikiv-u-ligi-chemponiv

За підсумка завершеного сезону київське «Динамо» зможе взяти участь у розіграші кваліфікації Ліги чемпіонів 2020/ 2021. У чемпіонаті України «Динамо» зайняли друге місце.

На офіційному сайті з’явилася інформація де зазначено перелік можливих суперників київлян у розіграші кваліфікації. Ось весь перелік потенційних суперників: 1. «Вікторія» (Чехія); 2. ПАОК (Греція); 3. Локомотива (Хорватія); 4. АЗ ( Голландія); 5. «Ренн» (Франція); 6. «Рапід» ( Австрія). Жеребкування заплановано на 31 серпня 2020 року. У жеребкуванні «синьо-білі» будуть сіяними.

Остаточна версія суперників «Динамо» ще може змінитися після Ліги Європи. Французький клуб «Ренн» може одразу потрапити до групи. А якщо «Транзаспор» зніме заборону клубу на участь у Єврокубку, тоді турецький «Бешикташ» також стартуватиме у Лізі Європи.

З третього кваліфікаційного раунду «Динамо» починає вже не перший раз, а третій сезон поспіль.

Програвши у попередніх сезонах швейцарському «Янг-Бойз» та бельгійський «Брюгге», можуть повторити історію і знову не ввійти у Лігу після цієї ж стадії.

Перемогу та вихід до Ліги повинен забезпечити новий тренер. Вболівальники продовжують обговорювати ситуацію що склалась у «Динамо». Епіцентром скандалу став новий тренер київського футбольного клубу - Мірчі Луческу. Адже раніше Луческу тренував головного противника – донецький «Шахтар». Але таку нелюбов «новий» тренер отримав після резонансних висловлювань у напрямку самої команди «Динамо» та колишнього тренера київлян Лобановського.

Також Луческо сказав, що не планує значно міняти склад «Динамо», а хоче із кожним футболістом мати індивідуальну співбесіду. Таким чином визначивши психологічний настрій кожного. Луческо вважає підбір футболістів добрим, але потрібно міняти «менталітет» для плідної гри у Лізі чемпіонів.

Календар Ліги Чемпіонів – 2020/2021:

  1. Перший кваліфікаційний раунд: жеребкування – 9 серпня, матчі -18/19 серпня.
  2. Другий кваліфікаційний раунд: жеребкування- 10 серпня,матчі -25/26 серпня.
  3. Третій кваліфікаційний раунд: жеребкування- 31 серпня, матчі- 15/16 вересня.
  4. Плей-офф раунд: жеребкування – 1 вересня, матчі – 22/23 та 29/30 вересня.
  5. Груповий етап : жеребкування -1 жовтня, матчі – 20/21 та 27/28 жовтня, 3/4 та 24/25 листопада, 1/2 та 8/9 грудня.

Написати перший коментар

Залишити коментар