Серія Інтер-Наполі 2:0. Огляд матчу

inter-neapoli

В себе вдома 28 липня Інтер обіграв Наполі із рахунком 2:0. Матч проходив в рамках передостаннього,37 тура чемпіонату Італії. Ця перемога дала змогу господарям матчу повернути собі 2 позицію у чемпіонаті.

«Нерадзурри» любить володіти м’ячем. Після приходу до команди 51-річного Антоліо Конте-головного тренера Інтера, а в минулому футболіста, півзахисника у Ювентусі, команда стала грати значно краще. Інтер також дуже часто допускає помилки-втрата ниті гри після пропущеного гола. Їх емоційний стан завжди дуже нестабільний і може змінюватись декілька разів за гру. Гра з «Адзуррі»-повна протилежність того, що ми звикли бачити в Інтері. У цій грі саме Наполі більше володів м’ячем і мав багато моментів для отримання перемоги. Але у команді Хандовича щось пішло не так і м’яч впевнено не хотів йти в ствір воріт.

Матч почався з активної гри й натиску від господарів. Завдяки цьому ще у першому таймі Інтер зміг вийти вперед і відкрити рахунок. Д’Амброзіо завдяки чудовій передачі й приціленому удару зміг обіграти голкіпера.

Після першого забитого м’яча, гості взяли ініціативу у свої руки, зрозумівши, що пасивна гра ні до чого не приведе. Инсинье втратив можливість зрівняти рахунок і вдарив за границі штрафної. М’яч відлетів вліво від штанги. Далі вирвати перевагу намагався Політано. Він отримав чітку передачу, але не зміг її реалізувати. Він вдарив у нижній кут воріт, але голкіпер Інтера видав чудовий сейв і захистив свої ворота.

Інсінье вдруге втратив можливість забити, його м’яч розійшовся з штангою. Тоді він знаходився в зоні воротарського майданчика.

Після трьох небезпечних моментів Інтер повернувся в активну гру, але до кінця першого тайму не зміг зміцнити свої позиції.

Гол на одинадцяті: хвилині першого тайму став першим і єдиним у перші 45 хвилин гри.

Другий тайм почався із приціленого удару головою від Лукаку, але голкіпер зреагував вчасно і зміг захистити свої ворота. Гравець Інтеру зіграв рукою, але головний арбітр не побачив цього і продовжив гру. Ельмас ударив с границі штрафної, але м’яч пролетів недалеко від стійки. Бираги отримав пас, обвів захисника, але не зміг забити гол. М’яч пролетів повз стійку.

На 74 хвилині матчу господарі збільшили свою перевагу. Мартинес пробив здалеку. Мерет не зміг вчасно стрибнути, а рахунок став 2:0.

Янг вдарив у штрафну зону, Лукаку підібрав м’яч, але у штрафній зоні знаходились і захисники, які зупинили атаку.

Єриксен віддав пас, розраховуючи на Мартинеса, але він не зміг переграти суперника на штрафному майданчику.

Матч закінчився із рахунком 2:0 на користь господарів.