54-річний Тайсон повертається на ринг

taison-povertatsya-na-ring

Ввечері 23 липня у центрі уваги знову опинився відомий американський боксер Майк Тайсон. На цей раз причиною пильної уваги до боксера стала не його дивна поведінка чи шокуюче зізнання, а те що все ж таки чутки про повернення Тайсона на ринг були не безпідставні. Стало відомо що легенда боксу битиметься з колишнім чемпіоном мира Роєм Джонсом. Бій відбудеться 12 вересня цього року у Каліфорнії. Поєдинок буде складатися з восьми раундів та проходитиме без судій.

Навколо повернення боксера на ринг ходило багато чуток. Йому приписували біля шести потенційних суперників. Проте конкретних фактів щодо бою ніхто не надавав. Сам же Тайсон в соц. Мережах демонстрував інтенсивні тренування, інтригуючи своїх глядачів.

Все ж таки анонс бою між Тайсоном і Джонсом виявився для вболівальників повною несподіванкою. Здавалось що боксер пускає слухи про своє повернення на ринг , щоб в черговий раз звернути на себе увагу. Останнім часом колишній боксер випав із новин і окрім своєї гарної фізичної форми не чім не виділявся. Про майбутній бій почали розмову 12 липня, а вже через два дні офіційно призначили дату бою 12 вересня в Каліфорнії.

Рой Джонс написав у своєму інстаграмі:

« Я дуже задоволений, що бій відбудеться між мною і Тайсоном. Це буде фантастичний цікавий бій. Я до нього готовий і хочу щоб мої вболівальники мене підтримали і налаштувалися»

Протягом своєї кар’єри Тайсон виграв 50 боїв , 44 з яких нокаутом, усього за час на рингу відбулося 58 боїв за його участі. Бій з Джонсом буде першим рахуючи з 2005 року. Тоді він отримав поразку уступивши перемогу ірландцю Кевіну Макбрайду. До останнього прогнозували перемогу Майку Тайсону, незважаючи на суттєво більші габарити суперника, на зважуванні ірландський боксер виявився на 17 кг важчим ніж американець. Макбрайд заявив що здивує увесь світ своєю перемогою, в свою чергу Тайсон грозив: «Випотрошити його як рибу».

Макбрайд отримав перемогу технічним нокаутом, а американський боксер Майк Тайсон майже відразу оголосив о завершенні своєї кар’єри . Важко назвати цю історію гарним фіналом для Тайсона, але так відбулося. І рішення було непохитним.

Джонс же закінчив свою кар’єру та покинув ринг нещодавно – в 2018 році. Останнім його суперником став Скотт Сигмон. У цьому поєдинку Рой Джонс одержав перемогу.

Коли Джонсу поступила пропозиція битися з Майком Тайсоном він відразу прийняв пропозицію. Чому так? Не всі пам’ятають , але між суперниками вже планувався бій, та з невідомих причин він так і не відбувся. Часто коли Джонса запитували чому не відбувся бій з Тайсоном, боксер не відповідав.

Так чи інакше бажаючих подивитися майбутній бій назбирається дуже велика кількість ,навіть більше ніж в кращі роки обох боксерів. А гонорари з бою планується витратити на благодійність. Тож можемо зробити висновки , що бій буде показовий і не варто його сприймати серйозно. Не всі підтримують бажання Майка Тайсона повернутися на ринг, дехто навіть висміює його участь в показових боях.

Написати перший коментар

Залишити коментар